آزاده نامداری بازداشت شد !

آزاده نامداری بازداشت شد !

آزاده نامداری

آزاده نامداری (زاده ۹ آذر ۱۳۶۳ کرمانشاه) مجری تلویزیون صدا و سیمای ایران است. او دارای مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه شهید بهشتی تهران است و با اجرا در برنامه تازه‌ها در سیمای خانواده به شهرت رسید.

تایید بازداشت آزاده نامداری

طبق آخرین گزارش ها، آزاده نامداری پس از ورود به فرودگاه امام خمینی راهی بازداشتگاه شده است. ماجرای عکس های بی حجاب او که چندی پیش در شبکه های اجتماعی منتشر شد، احتمالا علت بازداشتش است.

آزاده نامداری مجری سرشناس تلویزیون روز گذشته در بدو ورود به ایران در فرودگاه امام خمینی “ره” بازداشت شد.
مجری تلویزیون در بدو ورود به ایران در فرودگاه امام خمینی “ره” بازداشت شد و حال اینکه او همچنان در بازداشت است یا خیر، اطلاعاتی در دسترس نیست.
حضور وی در کشور سوئیس که با انتشار عکس های خصوصی اش همراه بود، دو هفته قبل جنجال آفرین شد و حتی شایعه پناهندگی وی بر سر زبان ها افتاده بود.

انتشار تصاویر بی حجاب

در اوایل مرداد ۱۳۹۶ فیلم و عکس‌هایی از آزاده نامداری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که او را بدون پوشش سر در یک مکان عمومی (پارک) در شهری در سوئیس و در حال نوشیدن آب‌جو نشان می‌دهد. انتشار این تصاویر بازتاب گسترده‌ای در فضای مجازی داشت. در شبکه‌های اجتماعی عده‌ای آزاده نامداری را به «ریاکاری» متهم و از انتشار این عکس‌ها حمایت کردند. این اتهام به این دلیل مطرح شد که او در برنامه‌های تلویزیونی و در مصاحبه‌های خود همواره به عنوان چهره‌ای شناخته می‌شد که فعالانه از «حجاب کامل» بخصوص «چادر مشکی» دفاع و برای آن تبلیغ می‌کرد. گروهی دیگر انتشار این تصاویر را «نقض حریم خصوصی» خواندند و انتشار عمومی آن را «غیرقانونی» یا «غیراخلاقی» دانستند.

آزاده نامداری در ۲ مرداد ۱۳۹۶ در یک پیام ویدیویی به انتشار این تصاویر واکنش نشان داد. وی گفت در مکانی سرسبز بوده که «محارم» او حضور داشتند. در پاسخ، برخی موضوع غیرقانونی بودن انتشار این تصاویر را به دلیل حضور خانم نامداری در یک مکان عمومی نابجا دانستند. آنها اعتقاد داشتند که او یک چهره عمومی است که در بسیاری از موارد به صورت خودخواسته و فعال از «حجاب کامل» دفاع کرده است. بنابراین نه تنها انتشار تصاویر او غیراخلاقی نیست بلکه حتی برای روشنگری افکار عمومی «لازم است».

Leave A Reply

Your email address will not be published.