رابطه جنسی معلم زن جوان با شاگردان خود

معلم زن جوانی که با شاگران پسرش رابطه جنسی برقرار می کرد اکنون باید در مقابل قانون پاسخگو باشد و مجازات گردد. خبر زندانی شدن زن بدکاره معلمی که با تحریک شاگردان خود با آنها رابطه جنسی برقرار میکرده و از آنها عکس میگرفته بسیاری از والدینی که فرزندشان درگیر این ماجرا شده بود را خوشحال کرد.رابطه جنسی معلم زن جوان با همه شاگردهایش

رابطه جنسی معلم زن جوان با همه شاگردهایش
معلم متجاوز
تصویر معلم متجاوز – رابطه جنسی معلم زن جوان با شاگردان خود

رابطه جنسی معلم زن جوان با شاگردان خود

 

این معلم زن که بسیار جوان بوده و از چهره زیبایی برخوردار بوده است با تحریک دانش آموزان پسر خود با آنها رابطه نامشروع برقرار میکرده و آنها را تحدید مینمود که اگر به والدینشان بگویند عکس هایشان را پخش خواهد کرد.
نام این معلم فاحشه کلسی لی گوتیرز است و اهل انگلیس که در مدرسه santa fe مشغول به کار بوده است.

 

رابطه جنسی معلم زن و دانش آموزان پسر توسط دوربین هایی شکار شده بود که معلم زن هوس باز را پس از یک سال و نیم راهی زندان کرد. معلم زن زیبا که یک سال و نیمی بود که معلمی خود را آغاز کرده بود با یک پسر ۱۸ ساله و پسر دیگری که سنش اعلام نشده رابطه برقرار کرد .

 

کلسی لی گوتیرز Kelsey Leigh Gutierrez دختر ۲۵ ساله که در طی یک سال و نیم معلمی خود به سه اتهام رابطه نامناسب با دانش آموزان پسر محکوم شده است. به گفته دادستان ها دو تن از سه دانش آموز پسر به رابطه جنسی نامشروع با معلم زن تن داده اند .

 

رابطه جنسی معلم زن جوان با همه شاگردهایش
رابطه جنسی معلم زن جوان با شاگردان خود

کلسی که معلم زبان انگلیسی دانش آموزان در تگزاس بود با سواستفاده از دانش آموزان پسر خود با آنها رابطه نامشروع برقرار کرد .

اسناد تعرض معلم زن به دانش آموزانش

اسناد حاکی از آنست که معلم زن در نیمه شب ۱۲ نوامبر با دانش آموز پسر ۱۸ ساله خود در ماشین ملاقات داشته است .ادعا شده است که معلم زن در صندلی جلو دانش آموز خود را بوسیده و سپس در عقب ماشین به برقراری رابطه جنسی پرداخته اند .

اسناد دادگاه نشان دهنده آنست که چهار روز بعد از این ماجرا گوتیرز به محل اقامت دانش آموز پسر خود رفته و با وی در رختخوابش رابطه جنسی برقرار کرد. گفته شده که معلم زن زیبا رابطه جنسی با دانش آموز را تایید کرده است و در گوشی هر دوی آنها قرار ملاقات ها و همچنین صحبت در مورد عملکرد جنسیشان را کشف کرده اند .

 

رابطه جنسی معلم زن جوان با شاگردان خوود
کلسی لی گوتیرز – رابطه جنسی معلم زن جوان با شاگردان خود
رابطه جنسی معلم زن جوان با شاگردان خود
اسناد رابطه جنسی معلم زن جوان با همه شاگردهایش

دادگاه از رابطه جنسی این معلم زن در سال ۲۰۱۵ با یک پسر که در مرحله ثبت نام بوده است نیز صحبت به میان آورده است .دادستان گفت که در ماه می سال گذشته معلم زن دانش آموز دوم را سوار بر ماشین خود کرده است و در پمپ بنزین اقدام به بوسیدن پسر کرده است.

کلسی لی گوتیرز

گوتیرز از سال ۲۰۱۴ فعالیت خود را در شغل معلمی آغاز کرده است که در طی یک سال و نیم گذشته با روابط نامشروع خود با دانش آموزان باعث اخراج و بازداشت خود شد. مدرسه سانتا فی با انتشار یک نامه از تمامی والدین این دانش آموزان بخاطر این اتفاق معذرت خواهی کرد.
رابطه جنسی معلمان زن با دانش آموزان خود در این روزها به معظلی برای کشورهای غربی تبدیل شده و هر روزه شاهد رابطه های نامشروع میان معلمان زن و دانش آموزان پسر هستیم .

Leave A Reply

Your email address will not be published.