بزرگ کردن آلت تناسلی

بزرگ کردن آلت تناسلی آیا امکان پذیر می باشد ؟!

در ادامه به این سوال پاسخ داده و راه های ممکن جهت بزرگ کردن آلت تناسلی را برسی خواهیم کرد.

ما آدم ها همیشه دوست داریم هر چیزی رو به صورت کمال اون چیز داشته باشیم . و این میتونه دلیل این سوال در ذهن هر فردی باشه .
به راحتی نمیشه از هر کسی در موردش سوال کرد . شاید خجالت بکشی . یا در فرهنگ ما زشت قلمداد بشه !

حالا پس باید از کجا بدونیم این عضو از بدنمون سالمه یا نه؟!
یا شاید بخواهیم مثل تمام اندام های دیگه اون رو قوی کنیم !

حتی ما اندازه استاندارش رو هم نمیدونیم . این موضع باعث ایجاد نگرانی و نارضایتی در خیلی ها شده . با کمی سرچ کردن شاید تونسته باشید مقداری اطلاعات در این زمینه بدست آورده ولی آیا میشه بهشون اطمینان کرد؟!

کمی این عضو از بدن را بیشتر بشناسیم

آلت تناسلی در مردان اندامی است بدون استخوان از جنس بافت اسفنجی . این اندام دارای نواحی حساسی می باشد .
در آلت تناسلی مردانه اغلب نواحی حساسی وجود دارند که تحریک آنها باعث تحریک جنسی فرد و نعوظ قضیب می‌شود.

این عضو در مردان به صورت استوانه‌ای شکل می‌باشد که از ۳ بافت تو در تو تشکیل شده است. این بافت ها اسفنجی شکل هستند و در واقع مانند جَک‌های بادی عمل می کنند به این صورت که حاوی سلول‌هایی می‌باشند که در هنگام تحریک جنسی، با ارسال پیام عصبی در بخش استوانه‌ای آلت، اتساع عروق روی میدهد و در نتیجه، حجم زیادی از خون به فضاهای موجود در بافت نعوظی وارد می‌شود. اجسام غاری و جسم اسفنجی پرخون و متسع می‌شوند و وریدهای خود را بر روی فاسیای اطراف خود می‌فشارند. به این ترتیب، جریان خون از بافت نعوظی به دام می‌افتد و فشار داخلی افزایش یافته و بالا می‌ماند. درنتیجه، طول و قطر آلت افزایش می‌یابد و نعوظ حاصل می‌گردد.

ساختار آلت تناسلی مردان

اندازه استاندارد و طبیعی آلت تناسلی مردان :

اندازه آلت تناسلی  طبیعی چگونه است

  میزان روز افزون اگهی های تجاری در مورد روش های بزرگ کردن آلت مردان نوعی تشویش و اضطراب را در بین افراد ترویج میکند.لازم است بدانید آلت تناسلی با اندازه طبیعی چگونه است یا چگونه باید باشد.

بسیاری از مردان بویژه جوانان از بابت طول الت خود و مشکلات و مسائل ناشی از ان دچار نگرانی هستند.اما در بسیاری از این موارد نگرانی بی مورد می باشد و اندازه الت انها کاملا در محدوده نرمال قرار دارد.

برای بررسی طول الت معیارهای گوناگونی به کار می روند مانند طول الت در حالت نعوظ کامل یا بدون نعوظ و… اما معیاری که بیش از سایرین مورد تایید رفرنس های اورولوژی می باشد اندازه گیری طول الت در حالت کشیده با دست (Stretched Penile Length ) می باشد.

 محدوده طبیعی طول الت (اندازه آلت تناسلی)

در راستای همین معیار برای سنین مختلف محدوده طبیعی طول الت تعریف شده که در جدول زیر ان را مشاهده می کنید : این میزان در یک فرد بالغ ۱۰تا ۱۶٫۵ سانتیمتر می باشد.

اندازه طبیعی آلت تناسلی

در حال حاضر به غیر از مواردی که آلت در چربی ریشه خود مخفی شده و میتوان با کاهش وزن و در برخی موارد برداشتن چربی های اضافه نسبت به بزرک کردن آلت در معرض دید اقدام نمود.

هیچ روش تایید شده و علمی دیگری وجود ندارد و بسیاری از قرص ها, پمادها, اسپری ها و وسائلی که برای این مساله در اینترنت, فروشگاه ها, شبکه های ماهواره ای و… تبلیغ می شوند جنبه تجاری دارند .

اکثرا مورد تایید وزارت بهداشت و درمان و اموزش پزشکی نمی باشند ضمن این که بسیاری از انها به صورت قاچاق وارد کشور میشوند.

بنابراین کاربرد انها توصیه نمیشود و ممکن است علاوه بر این که اثر مثبتی نداشته باشند عوارضی مانند زود انزالی و سایر مشکلات را نیز برای فرد ایجاد نمایند.

3 Comments
 1. دانلود آهنگ عاشقانه says

  بهترین وبسایتی که تاحالا
  دیدم.ازتون متشکرم

 2. hamrah says

  سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

  1. Damon says

   از همراهی شما سپاسگذاریم

Leave A Reply

Your email address will not be published.