پولدارترین بازیگران جهان چه کسانی هستند؟

با پولدارترین بازیگران جهان آشنا شوید.

پولدارترین بازیگران جهان در سال ۲۰۱۷ از یک لیست ۱۰ نفره تشکیل شده است. در ابتدای لیست جری ساینفلد با ۸۲۰ میلیون دلار در آخر لیست کیانا ریور با ۳۵۰ میلیون دلار نامشان خودنمایی میکند. بازیگران مشهور و حرفه ای در جهان همیشه دستمزدهای بالایی دریافت کرده اند و به همین دلیل بوده است که افراد زیادی در سراسر جهان همیشه رویای بازیگر شدن را در سر می پروانند. این بازیگران حرفه ای جدا از ثروت های بالایی که دارند محبوبیت و شهرت بسیاری بدست آورده اند. در ادامه لیستی از پولدارترین بازیگران مرد جهان در سال ۲۰۱۷ را بررسی میکنیم.

 

جری ساینفلد

ثروت خالص:۸۲۰ میلیون دلار

جری ساینفلد - با پولدارترین مردان جهان آشنا شوید  - پولدارترین بازیگران جهان

جری ساینفیلد متولد سال ۱۹۵۴ و کمدین، بازیگر و نویسنده آمریکایی است. طبق آخرین گزارشات فاکس نیوز، در حال حاضر جری Seinfeld ثروتمندترین بازیگر در جهان است. او علاوه بر بازیگری در نقش های گوناگون فیلم های کمدی در شبکه های تلوزیونی هم به ایفای نقش می پردازد و یکی از مشهورترین شخصیت های تلوزیونی و پولدارترین بازیگران جهان است.

 

 

شاهرخ خان

ثروت خالص ۶۰۰ میلیون دلار

با پولدارترین مردان جهان آشنا شوید (عکس) شاهرخ خان - پولدارترین بازیگران جهان

این بازیگر سینمای بالیوود که لقب «پادشاه بالیوود» را برای خود پیدا کرده است ، امروزه ارزش خالص امروزه حدود ۶۰۰ میلیون دلار تخمین زده شده است. او نه تنها ثروتمندترین بازیگر بالیوود و دومین بازیگر ثروتمند جهان است بلکه در بیش از ۷۵ فیلم هندی و دیگر فیلم های بین المللی به ایفای نقش پرداخته است. این بازیگر محبوب سینمای هند همیشه در امور خیریه اجتماعی فعالیت کرده است. همچنین وی در همین راستا با سازمان جهانی یونسکو همکاری هایی داشته است. این بازیگر ۴۹ ساله مدت هاست که در فیلم های کمدی، عاشقانه و اکشن فعالیت می کند. شاهرخ خان در طول دوران حرفه ای خود جایزه های مختلفی را به دست آورده است.

 

 

تام کروز

ثروت خالص ۴۸۰ میلیون دلار

با پولدارترین مردان جهان آشنا شوید (عکس) تام کروز - پولدارترین بازیگران جهان

این بازیگر بسیار مشهور و محبوب علاوه بر بازیگری تهیه کننده چندین فیلم سینمایی است. او در بسیاری از فیلم ها و پروژه های سینمایی بزرگ از جمله مرد بارانی، متولد چهارم جولای، چند آدم خوب و… به ایفای نقش پرداخته است. او همچنین به عنوان یکی از املاک داران و زمین داران بزرگ بورلی هیلز شناخته می شود.بدون شک تام کروز به عنوان پادشاه فیلم های اکشن شناخته می شود ولی بدون شک یک کمدین فوق العاده هم است. علاوه بر شهرت و ثروت زیاد تام کروز به عنوان یک فرد همیشه خوش تیپ و شیک پوش شناخته می شود.

 

 

تایلر پری

ثروت خالص ۴۰۰ میلیون دلار

با پولدارترین مردان جهان آشنا شوید (عکس) تایلر پری - پولدارترین بازیگران جهان

تایلر پری بازیگر، تهیه کننده، کارگردان، نویسنده و ترانه سرای آمریکایی است. پری در دهه ۱۹۹۰ و اوایل دهه ۲۰۰۰ برای اجراهای بی نظیری که داشت به شهرت رسید. این هنرمند فقط یک بازیگر نیست و او در بسیاری از عرصه های هنر فعالیت می کند به همین دلیل است که توانسته است در این لیست جای بگیرد.

 

 

جانی دپ

ثروت خالص ۴۰۰ میلیون دلار

با پولدارترین مردان جهان آشنا شوید (عکس) جانی دپ - پولدارترین بازیگران جهان

این بازیگر شهرت بسیاری به خاطر بازی در سری فیلم های ،دزدان دریایی کارائیب به دست آورده است .این فیلم امروز یکی از موفق ترین فیلم های پرفر فروش جهان است. این بازیگر ۵۲ ساله که تنوع بسیاری در ایفای نقش های پرشمار خود دارد توانسته است جوایز بسیاری را دریافت کند.

 

 

آمیتا باچان

ثروت خالص ۴۰۰ میلیون دلار

با پولدارترین مردان جهان آشنا شوید (عکس) آمیتا باچان - پولدارترین بازیگران جهان

آمیتا باچان احتمالا در طول ۴۰ سال بازیگری خود، در هر قدمی از بازیگری که برداشته است شهرت، پول و موفقیت برای خود کسب کرده است. با توجه به حضور این بازیگر قدیمی سینمای هند در بسیاری از پروژه های سینمایی و ایفای نقش اول بسیاری از آثار خیلی عجیب به نظر نمی رسد که او یکی از ثروتمندترین بازیگران جهان باشد اما اینطور نیست.

 

 

جک نیکلسون

ثروت خالص ۳۹۰ ملیون دلار

با پولدارترین مردان جهان آشنا شوید (عکس) جک نیکلسون - پولدارترین بازیگران جهان

جک نیکلسون همیشه خوش تیپ، یکی از بازیگران شگفت انگیز و بی نظیر سینما و همینطور از پولدارترین بازیگران جهان است. او به خاطر ایفای نقش های روان پریش و کمدی که بازی کرده است شناخته شده است. این بازیگر ۷۸ ساله به دلیل دیالوگ های زیبا و شخصیت های بزرگی که بازی کرده است همیشه در ذهن دوستداران هنر می ماند. فیلم های مدیریت خشم و جوکر علیه بتمن از فیلم های این بازیگر خوش خنده هستند.

 

 

کلینت ایستوود

ثروت خالص ۳۷۵ میلیون دلار

با پولدارترین مردان جهان آشنا شوید (عکس) کلینت ایستوود - پولدارترین بازیگران جهان

این بازیگر علاوه بر ایفای نقش های زیبایی که در کارنامه خود دارد در عرصه کارگردای سینما هم بسیار موفق و بی نظیر ظاهر شده است او به خاطر صدای خشن خود و شخصیت باورنکردنی که بازی کرده است به شهرت رسیده است. او یکی از بزرگترین و پولدارترین بازیگران جهان و همچنین افسانه سینمای هالیوود است.

 

 

تام هنکس 

ثروت خالص ۳۵۰ ملیون دلار

با پولدارترین مردان جهان آشنا شوید (عکس) تام هنکس - پولدارترین بازیگران جهان

تام هنکس فیلمنامه نویس، بازیگر، تهیه کننده و کارگردان معروف سینمای جهان است تام هنکس جوایز بسیاری را برای نقش های مثبت و منفی که داشته است، دریافت کرده است. تام هنکس یکی از ثروتمندترین بازیگران در جهان است. او فیلم های موفق مختلفی از جمله کد داووینچی، آپولو۱۳، انیمیشن داستان اسباب بازی ها ( صداپیشه )، اگه می تونی منو بگیر، فراموش شده و… را در کارنامه خود دارد. او تا به امروز برنده دو اسکار شده است.

 

کیانو ریوز

ثروت خالص ۳۵۰ میلیون دلار

با پولدارترین مردان جهان آشنا شوید (عکس) کیانا ریوز - پولدارترین بازیگران جهان

این بازیگر به دلیل بازی در نقش نئو در فیلم ماتریکس به شهرت رسیده است. این فیلم در زمان اکرانش بسیار محبوب بود. کیانو ریوز قسمت بزرگی از ثروت خود را از سه گانه ماتریکس به دست آورده است. همچنین فیلم های 47رونین، ناک ناک (تق تق) و جان ویک از دیگر هنر نمایی های این بازیگر میباشد.

Leave A Reply

Your email address will not be published.