ثروتمندترین و زیباترین زنان هالیوود + عکس

ثروتمندترین و زیباترین زنان هالیوود10 زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید

10 زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید

10 زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید

اما اکنون دیگر فقط هنرپیشه‌های زن را به دلیل بازی و اجرای مفید تحسین نمی‌کنند, بلکه زیبایی, استعداد و منش آن‌ها هست که موفقیت‌شان را تضمین میکند. در این نوشتار با ده ثروتمندترین هنرپیشه زن هالیوود آشنا می‌شویم.

 

 

۱۰. پنه لوپه کروز: ۳۴ میلیون دلار دارایی خالص

10 زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید
ثروتمندترین و زیباترین زنان هالیوود – پنه لوپه کروز

پنه‌لوپه کروز یکی از هنرپیشه‌های براق هالیوود هست. او نه تنها به دلیل بازی بینظیر وفیلمهای پیروز, بلکه به دلیل شخصیت جذاب و دوست داشتنی‌اش مشهور هست. دارایی خالص او چیزی حدود ۳۴ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

 

۹. مریل استریپ: ۴۵ میلیون دلار دارایی خالص

10 زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید
ثروتمندترین و زیباترین زنان هالیوود – مریل استریپ

مریل استریپ در اساس‌ی خود فردی ایده‌آل‌گرا هست. او از معدود زنان این دوره هست کهچندین استعداد دارد و بی تردید یکی از ثروتمندترین زنان هنرپیشه هست. دارایی خالص او در حال حاضر بیش از ۴۵ میلیون دلار هست.

 

 

۸. سارا جسیکا پارکر: ۷۰ میلیون دارایی خالص

10 زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید
ثروتمندترین و زیباترین زنان هالیوود – سارا جسیکا پارکر

او دیگر یک بانوی جوان نیست اما هنوز هم یکی از هنرپیشه‌های پیروز هالیوود هست. سارا تا به حال در فیلم‌های پیروز و سرگرم‌کننده‌ی بسیاری نقش بازی کرده و در ازای آن‌ها دستمزدهای بالایی نیز دریافت کرده هست. دارایی خالص ساراچیزی بیش از ۷۰ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

 

۷. کامرون دیاز: ۷۴ میلیون دلار دارایی خالص

10 زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید
ثروتمندترین و زیباترین زنان هالیوود – کامرون دیاز

اگر تنها یک زن پیروز و بااستعداد باشد که به بالاترین سطح رشد در حرفه‌اش رسیده هست, کسی نیست جز کامرون دیاز. این بانوی خوشگل دارایی خالصی حدود ۷۴ میلیون دلار دارد.

 

 

۶. ریس ویترسپون: ۷۹ میلیون دلار دارایی خالص

10 زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید
ثروتمندترین و زیباترین زنان هالیوود – ریس ویترسپون

ریس حرفه‌ی بازیگری را از سن خیلی کم نخست کرد, اما مدت‌ها هست که توانایی‌های خود را در فیلم‌های بسیاری به نمایش گذاشته هست. اکنون که ریس وارد ۳۵مین سال زندگیش شده هست شمار زیادی از کارگردان‌ها وی را برای نقش اصلی در نظر نمیگیرند.

اما ریس هنوز هم آن قدر دوست داشتنی و باهوش هست که می تواند مردان را مفتون زیبایی‌اش کند, به همین دلیل میتوانیم با سربلندی اسم وی را در زمره‌ی ثروتمندترین بانوان هالیوود قرار دهیم. دارایی خالص ریس حدود ۷۹ میلیون دلار برآورد شده هست.

 

 

۵. ساندرا بولاک: ۸۳ میلیون دلار دارایی خالص

10 زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید
ثروتمندترین و زیباترین زنان هالیوود – ساندرا بولاک

با وجود آن که حرفه بازیگری ساندرا بولاک ۴۰ ساله تقریباً به آخر رسیده هست, اما کارگردان‌ها هنوز برای نقش‌های فرعی از او بهره گیری میکنند. اجرای قوی و رفتار صمیمانه‌ی او همۀ وقت مسیر موفقیت را برای او هموار کرده هست. ساندرا فیلمهای پیروز بسیاری داشته هست و دارایی خالص او حدود ۸۳ میلیون دلار برآورد می شود؛ از این جهت میتوانیم وی را در بین ثروتمندترین هنرپیشه‌های زن هالیوود قرار دهیم.

 

 

۴. جنیفر آنیستون: ۱۲۰ میلیون دلار دارایی خالص

10 زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید
ثروتمندترین و زیباترین زنان هالیوود – جنیفر آنیستون

جنیفر حدود ۱۲۰ میلیون دلار دارایی خالص دارد که حاصل سال‌ها بازیگری در فیلم‌های پیروز هست. جنیفر آنیستون هنوز هم یکی از چهره‌های شاخص این دوره هست و در سینما و تلویزیون کشور آمریکا کار می کند. جنیفر آنیستون بیش‌تر برای نقش‌های اصلی در نظر گرفته می شود اما با پا گذاشتن به ۳۳ سالگی,

کارگردان‌های فیلم‌های پرهزینه در انتخاب او برای نقش اصلی دچار تردید می شوند. اما این بدان معنا نیست که دوره‌ی او به سر رسیده هست بلکه هنوز هم بعنوان نقش اصلی در شمار زیادی از فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی در حال فرآوری بازی میکند.

 

 

۳. آنجلینا جولی: ۱۲۵ میلیون دلار دارایی خالص

ثروتمندترین و زیباترین زنان هالیوود
ثروتمندترین و زیباترین زنان هالیوود – آنجلینا جولی

وقتی اسم آنجلینا جولی به ذهن‌مان خطور می کند,‌ ناخودآگاه به جوایز و اسکارهای بسیاری که برنده شده هست فکر میکنیم. دارایی خالص او در حال حاضر حدود ۱۲۵ میلیون دلار برآورد میشود. آنجلینا تا به حال در پروژه‌های اجتماعی و خیریه‌ی بسیاری درگیر بوده هست و مثل پناهنده‌ای عمل کرده هست که همۀ وقت حاضر‌‌ برای کمک به اشخاص فقیر و نیازمند هست. حتی مقدار زیادی از دارایی‌اش را به موسسه‌های مختلف اهدا کرده هست.

 

 

۲. درو باریمور: ۱۲۶ میلیون دلار دارایی خالص

10 زن زیبا و ثروتمند هالیوود را بشناسید
ثروتمندترین و زیباترین زنان هالیوود – درو باریمور

وقتی از درو باریمور, هنرپیشه‌ی خارق‌ العاده و فوق‌ العاده جذاب و دوست داشتنی هالیوود گفتگو می کنیم, باید اقرار کنیم راز موفقیت او تلاش بی‌وقفه و تعهدش به کار هست. او زنی نیست که پشتش به ثروتی خانوادگی گرم باشد و زندگی را یک بحران در نظر گرفت و با سن خیلی کم وارد دنیای بازیگری شد.

او یک هنرپیشه‌ی آمریکایی بااستعداد و گرچه ثروتمند هست. درو تا به حال چیزی حدود ۱۲۶ میلیون دلار دارایی خالص کسب کرده هست و دومین نفر در لیست ثروتمندترین هنرپیشه زن هالیوود هست.

 

 

۱. جولیا رابرتز: ۱۷۰ میلیون دلار دارایی خالص

ثروتمندترین و زیباترین زنان هالیوود
ثروتمندترین و زیباترین زنان هالیوود – جولیا رابرتز

هیچ کدام از زیبارویان هالیوودی به اندازه‌ی این بانوی ۳۱ ساله مشهور و باوقار نیست. جولیا رابرتز یکی از ستاره‌های براق کشور آمریکا هست که با زیبایی و فریبندگی خود را جهان را متعجب کرده هست. حدس نمیکنم لزومی داشته باشد فیلم‌ها و پروژه های پیروز وی را اسم ببرم.

این بانوی شگفت‌ انگیز تقریباً ۱۷۰ میلیون دلار دارایی خالص دارد و انتظار می رود در سال‌های آتی نیز به آن بیفزاید و بنابراین در صدر لیست ثروتمندترین هنرپیشه زن هالیوود قرار دارد.

Leave A Reply

Your email address will not be published.